O NAS

Eprojekt jest młodą, ale dynamicznie rozwijającą się pracownią projektową, skupiającą wokół siebie ludzi o nietuzinkowym spojrzeniu na świat, z pozytywnym nastawieniem, dużym pokładem energii oraz mnóstwem pomysłów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kilka słów o nas

EProjekt – Pracownia Projektowa – powstała w 2017r. i od razu zdobyła rzeszę sympatyków, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zadania. To co nas wyróżnia to realizacja projektów od A do Z (od początku fazy projektowania do zakończenia inwestycji) tj. od momentu analiz możliwości realizacji inwestycji, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, wraz z pozyskaniem wszelkich dokumentów formalnych inwestycji , uzyskanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia obiektu, do realizacji projektu wnętrz.
Nie ważne, czy jesteś firmą, deweloperem, czy osobą prywatną – jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji marzenia o zaprojektowaniu domu, garażu, budynku gospodarczego, biura itp. trafiłeś we właściwe miejsce. Kompleksowa obsługa oraz profesjonalne podejście powodują, że projektowanie z firmą EProjekt jest bezstresowe, efektywne i dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania danego klienta.
Zaprojektujemy architekturę i wnętrza tak, aby spełniały one Twoje indywidualne potrzeby i estetykę. Wszystkie opracowania przedstawiamy na fotorealistycznych wizualizacjach, dzięki czemu już na etapie projektu możesz obejrzeć dany obiekt i wnętrze na trójwymiarowym, wirtualnym modelu, oraz skonfrontować go ze swoimi oczekiwaniami. Wychodzimy z założenia, że jedynie ścisła współpraca z Klientem pozwoli osiągnąć najlepsze rezultaty oraz obopólne zadowolenie.
Zapraszamy aby i Państwo dołączyli do grona Naszych zadowolonych klientów.

Życzymy przyjemnego przeglądania naszego serwisu internetowego

Nasze standardy

Wykonywane przez nas projekty wizualizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Należy do nich szczegółowe modelowania informacji o budynku (BIM- Building Information Modeling), czyli tzw. projektowanie BIM. Metoda ta polega na zbudowaniu modelu 3D budynku. Oprogramowanie umożliwia korzystanie z inteligentnego procesu opartego na modelu w celu planowania, projektowania i tworzenia budynków oraz elementów infrastruktury i zarządzania nimi. Tworzenie projektów w jednym trójwymiarowym modelu ułatwia koordynację międzybranżową. Precyzyjne odzwierciedlenie obiektu w komputerze, pozwala na lepsze przekazanie wizji projektowej na każdym etapie. Ta metoda projektowania sprawdza się zarówno przy nowych inwestycjach, jak i przy modernizacji istniejących budynków.

Na każdym z etapów współpracujemy z pracowniami branżowymi, charakteryzującymi się najwyższą jakością usług oraz rzetelnym podejściem do powierzonych zdań.

Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, tak, by każdy Klient czuł się u Nas wyjątkowo.