Co musze mieć zanim zgłoszę się do biura projektowego EProjekt?

Jak wygląda proces projektowy w pracowni projektowej EProjekt?
3 stycznia 2018

„Co musze mieć zanim zgłoszę się do biura projektowego?” Większość potencjalnych  Inwestorów pewnie zadaje sobie to pytanie.

Szczerze mówiąc, wystarczy pomysł i chęć na zaprojektowanie budynku czy wnętrza. Nie musisz dokładnie wiedzieć jakie ma być, możesz mieć jedynie wstępny zarys, który my przelejemy na papier. Możesz również bardzo dokładnie wiedzieć czego oczekujesz. Albo wręcz przeciwnie, nie mieć zupełnie pomysłu na budynek czy wnętrze. Nic nie szkodzi. Pomożemy.
W przypadku projektu budynku przydałaby się również działka. Przychodząc do biura projektowego powinieneś wiedzieć gdzie chciałbyś zlokalizować swoją inwestycję. Poznaj więc jej numer ewidencyjny oraz lokalizację. Przydałaby się również informacja w jakie media działka jest wyposażona, a jakie będzie trzeba zaprojektować.
Podsumowując, zmierzając na spotkanie do pracowni projektowej powinieneś mieć pierwszy pomysł na swoją inwestycję oraz dane o terenie inwestycji.
Pamiętaj, rozmowa wstępna jest niezobowiązująca. Dla Ciebie to okazja do rozmowy na temat swoich oczekiwań, dla Nas zaś, to moment na zapoznanie się z Twoimi wymaganiami. Korzyść jest więc obopólna- My przedstawiamy swoją ofertę, zakres prac projektowych, terminy realizacji oraz koszty; Ty zaś zapoznajesz się z tą ofertą, oraz porównując ją z innymi jesteś w stanie wybrać tą, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Na tym etapie nie wymagamy od Ciebie żadnych dokumentów formalno-prawnych. Jeśli zdecydujesz się na zaprojektowanie budynku lub wnętrza w pracowni projektowej EProjekt, zdobędziemy dla Ciebie wszystkie zaświadczenia, warunki, decyzje itp. Zorganizujemy cały proces tak, abyś mógł ze spokojną głową zgłosić się po odbiór dokumentacji projektowej wraz z pozwoleniem na budowę.

Umów spotkanie wstępne już teraz. [tutaj]